FinAp

Fotowoltaika

Dbamy o zrównoważony rozwój.

Co to jest fotowoltaika?

Prąd

Darmowy prąd ze słońca. Panele produkują energię z odnawialnego, niewyczerpalnego źródła jakim jest słońce

Ekologia

Instalacja nie emituje zanieczyszczeń, po zużyciu możliwy jest także recykling paneli fotowoltaicznych.

Oszczędność

Oszczędność i niezależność od podwyżek cen prądu przez co najmniej
30 lat.

Wygoda

Bezobsługowy i bezawaryjny system - nie trzeba serwisować, nie posiada części ruchomych.

Wartość

Podniesienie wartości nieruchomości. Dom z fotowoltaiką staje się bardziej atrakcyjny na rynku nieruchomości.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Im szybciej instalacja fotowoltaiczna pojawi się na Twoim dachu, tym szybciej zaczniesz oszczędzać. Instalację fotowoltaiczną możemy zamontować do 30 dni od podpisania umowy. Twoja instalacja pojawi się na dachu zanim zdążysz zdecydować, co zrobić z zaoszczędzonymi na rachunkach pieniędzmi.

Montaż wykonany przez certyfikowanych instalatorów, dobór najwyższej jakości komponentów i zabezpieczeń oraz stosowanie wypracowanych i udoskonalonych przez lata norm, to pewność bezpieczeństwa całego systemu fotowoltaicznego.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Podstawy bezpiecznej instalacji fotowoltaicznej:

Proces instalacji w 6 krokach

Konsultacje

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika dla firm, czy dla domu, nasz doradca oszacuje możliwości montażowe budynku oraz przeprowadzi analizę zapotrzebowania energetycznego. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna jest w pełni dopracowana.

Finansowanie

Zależy nam, by fotowoltaika była dostępna dla każdego – pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie do paneli słonecznych. Co więcej, współpracujemy z kilkoma bankami w Polsce, dlatego wysokość raty kredytu często nie przekracza miesięcznej opłaty za prąd.

Projekt

Zanim przyjdzie czas na montaż paneli fotowoltaicznych, przygotowujemy projekt w oparciu o szczegółowe dane. Dzięki temu instalacje PV odpowiadają na zapotrzebowanie naszych klientów, a Ty w pełni korzystasz z zalet, jakie ma fotowoltaika.

Montaż

Za profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych odpowiadają doświadczeni instalatorzy. Jako ostatni etap elektryk wykonuje audyt powykonawczy, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej.

Podłączenie

Jako profesjonalna firma fotowoltaiczna zapewniamy przyłączenie instalacji do sieci dystrybucji. Nie musisz się więc obawiać formalności – nasi pracownicy złożą niezbędną dokumentację w Twoim imieniu.

Opieka

Po zakończeniu montażu ogniw fotowoltaicznych pozostajemy do Twojej dyspozycji. Masz również dostęp do aplikacji mobilnej monitorującej pracę instalacji PV – tym samym unikniesz nieoczekiwanych przerw w dostawie energii elektrycznej.

Magazyn energii dla domu

Magazyny energii zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo i komfort w przypadku awarii zasilania. System reaguje na przerwy w dostawie prądu już nawet w 40 milisekund, podczas gdy przeciętne mrugnięcie okiem trwa 10 razy dłużej.

Technologia LiFePO4

Magazyny energii np. od Pylontech wykonane są w technologii LiFePO4, która łączy w sobie zalety wysokiej wydajności prądowej oraz długiego czasu eksploatacji, pozwalającego osiągnąć kilka tysięcy cykli ładowania/rozładowania. Akumulatory LiFePO4 mają dużą gęstość energetyczną, dzięki czemu wyróżniają się możliwością dużej koncentracji energii przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Ogniwa wykonane w tej technologii charakteryzują się również dużą odpornością na samorozładowywania. Co ważne, akumulatory LiFePO4 nie są podatne na “efekt pamięci” występujący np. w bateriach Ni-Cd, Ni-MH czy AGM, powodujący “utratę” rzeczywistej pojemności.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.