FinAp

Pompa Ciepła

Dbamy o zrównoważony rozwój.

Dlaczego warto nas wybrać?

Troszczymy się o Twój komfort i bezpieczeństwo dając Ci najlepsze rozwiązania. Świadczymy najwyższej jakości usługi i dajemy gwarancję, że dobrana przez naszych ekspertów pompa ciepła jest idealna dla Twojego domu.

Dostępne produkty:

Dbamy o to, aby klient miał zapewnioną najwyższą jakość, trwałość i niezawodność dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z liderami branży grzewczej.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Bezpieczeństwo

Pompa Ciepła to bezpieczne i ekologiczne źródło ogrzewania. Poprzez brak konieczności uzupełniania paliwa, zapewnia czyste i bezemisyjne ogrzewanie.

Technologia

Pompa Ciepła to technologiczna rewolucja w ogrzewaniu dla Twojego domu. Bezobsługowa i intuicyjna z możliwością kontrolowania za pośrednictwem WiFi.

Oszczędność

Pompa Ciepła to inwestycja, która przynosi oszczędności już na starcie użytkowania. Zwłaszcza, że 3/4 energii potrzebnej do grzania pochodzi z powietrza.

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

Ekonomia

Ekologia

Użytkowanie

Przejrzysty proces

Aby cieszyć się komfortem z posiadania pompy ciepła, musimy pamiętać o kilku istotnych elementach. Cały proces zaczyna się od wizyty Doradcy, który na podstawie wywiadu i oględzin domu dobiera odpowiednią pompę ciepła, gwarantującą pożądaną temperaturę w pomieszczeniach i ekonomiczne zużycie energii. W kolejnym etapie podpisujemy umowę i ustalamy warunki finansowania. Gdy, wszystkie formalności są już gotowe, umawiamy ekipę na wizję techniczną i montaż pompy ciepła. Później zostaje nam już czysta przyjemność z grzania.

Doradztwo

Wybór

Umowa

Finansowanie

Montaż

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.