FinAp

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy szyty na twoją kieszeń!

Musisz zrobić remont? A może czas na lepsze autko? Planujesz odpocząć?

Na wszystko brakuje Tobie pieniędzy i nie wiesz skąd zabrać? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. FinAp jest po to by spełniać twoje marzenia i rozwiązywać twoje problemy. Zrobisz remont, kupisz wymarzony samochód i wyjedziesz na upragnione wakacje. Nie czekaj! Złóż wniosek jeszcze dziś!

Dlaczego warto skorzystać z kredytu gotówkowego u nas?

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest sposobem na szybkie zaspokojenie naszych potrzeb finansowych. Zaletą kredytu gotówkowego jest przede wszystkim swoboda w dysponowania pożyczonymi z banku pieniędzmi, ponieważ można przeznaczyć środki na dowolny cel. Okres kredytowania wynosi maksymalnie do 120 miesięcy, kwota kredytu gotówkowego, jaką klient jest w stanie w ten sposób uzyskać to 200 000 zł.

Ze względu na brak poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń, jest najszybszą formą uzyskania dodatkowej gotówki.

Proces udzielenia kredytu gotówkowego oraz maks. kwota jaką może otrzymać kredytobiorca zależą od indywidualnej sytuacji klienta. Przy przyznawaniu kredytu dokonuje oceny zdolności kredytowej według regulaminu Banku, ale istnieją także procedury uproszczone, np. w przypadku stałych klientów banków, gdzie bank posiada historie wpływów, zawodu, sposobu zatrudnienia, firmy w której kredytobiorca jest zatrudniony.

Przy wyborze kredytu należny uważać, ponieważ nie wszystkie banki wyrażają zgodę udzielenie kredytu. Może się okazać, że nie będziesz mógł otrzymać kredytu ze względu na złą historie BIK lub brak zdolności. Najlepiej wcześniej zapytać doradcę gdyż częste zapytania do banków o udzielenie kredytu mogą mieć negatywne decyzje.

Oszacuj swój kredyt

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy pomoże Ci wyliczyć orientacyjną ratę kredytu. Aby wyliczyć ratę należy wprowadzić kwotę kredytu, czas spłaty podany w latach oraz oprocentowanie w skali roku.

Kwota kredytu
Czas spłaty
lata
Oprocentowanie w skali roku
%

*Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.