FinAp

Kredyt hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny.

Marzysz o własnym mieszkaniu? Może chciałbyś domek w górach lub nad morzem?

Świetnie trafiłeś! Firma FinAp zajmuje się spełnianiem marzeń i szukaniem dla Ciebie odpowiedniego rozwiązania. Złóż wniosek jeszcze dziś!

Dlaczego warto wybrać nasz kredyt hipoteczny?

Czym w praktyce jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to kredyt udzielany przez banki na bardzo długi okres – nawet na kilkadziesiąt lat. Cechą charakterystyczną jest rodzaj zabezpieczenia. Musi być to hipoteka np. pod zastaw mieszkania, domu.  Kredytobiorca deklaruje się do spłaty zobowiązania, ręcząc również innym majątkiem – obecnym, jak i przyszłym.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Krótko o kredycie hipotecznym...

Mówiąc o nim, najczęściej mamy na myśli sposób sfinansowania kupna domu lub mieszkania, bądź wybudowania nowej nieruchomości. Jest to prawda, ale jedynie w szczególnym przypadku, kiedy bank zostaje wpisany do hipoteki kupowanej nieruchomości. Może się zdarzyć, że chcąc zakupić nieruchomość innego typu – na przykład niewielki lokal usługowy lub garaż za niewielką kwotę, wystarczy zabezpieczenie w postaci naszego wynagrodzenia. Wtedy nie mówimy już o kredycie hipotecznym. 

Wskazujemy księgę wieczystą należącej do nas nieruchomości, w której bank odnotowuje w odpowiednim rozdziale wpis o zabezpieczeniu tym właśnie majątkiem kredytu hipotecznego. Co to oznacza? Właściciel mieszkania będzie zobowiązany do spłaty tego zadłużenia.

Oszacuj swój kredyt

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy pomoże Ci wyliczyć orientacyjną ratę kredytu. Aby wyliczyć ratę należy wprowadzić kwotę kredytu, czas spłaty podany w latach oraz oprocentowanie w skali roku.

Kwota kredytu
Czas spłaty
lata
Oprocentowanie w skali roku
%

*Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.