FinAp

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny będzie Ci lżej!

Jest Ci ciężko? Doszła kolejna rata za telewizor? A może za lodówkę?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, połączenie wszystkich zobowiązań w jedną wygodną ratę. Nie czekaj! Złóż wniosek jeszcze dziś!

Dlaczego warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego?

Nasi Klienci chwalą je sobie kredyty konsolidacyjne – służą do połączenia wielu zobowiązań w jedno, dzięki czemu obniżają się wysokość raty. 

Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Nie wiesz, jakie dokumenty przygotować przed pierwszą rozmową? Skontaktuj się z nami! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z uzyskiwaniem kredytu gotówkowego.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Oszacuj swój kredyt

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy pomoże Ci wyliczyć orientacyjną ratę kredytu. Aby wyliczyć ratę należy wprowadzić kwotę kredytu, czas spłaty podany w latach oraz oprocentowanie w skali roku.

Kwota kredytu
Czas spłaty
lata
Oprocentowanie w skali roku
%

*Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.