FinAp

Pożyczka bez BIK

Wsparcie dla osób zadłużonych

Miałeś problemy ze spłatą zobowiązań? Trafiłeś do BIK? Świetnie trafiłeś!

Firma FinAp pomaga w finansowaniu osób, które mają problemy z komornikiem sądowy albo kłopoty ze spłatą innych zobowiązań. Osoby z niską zdolnością kredytową również mogą liczyć na potrzebne pieniądze. Pomożemy Ci znowu być osobą wiarygodną i będziesz mógł w pełni cieszyć się finansowaniem. Spełnisz w końcu swoje marzenia o nowym domu, samochodzie!

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Oszacuj swój kredyt

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy pomoże Ci wyliczyć orientacyjną ratę kredytu. Aby wyliczyć ratę należy wprowadzić kwotę kredytu, czas spłaty podany w latach oraz oprocentowanie w skali roku.

Kwota kredytu
Czas spłaty
lata
Oprocentowanie w skali roku
%

*Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.