FinAp

Assistance

Ubezpiecz się u nas tanio i bezpiecznie!

Co to jest Assistance?

Assistance to pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub zakwaterowanie i podstawienie auta zastępczego, awarii, holowanie, organizację części zamiennych.

Jak skorzystać z assistance?

Określ gdzie się znajdujesz. Jeżeli dokładnie podasz na infolinii assistance miejsce zdarzenia, szybciej uzyskasz potrzebną pomoc. Jeśli do wypadku, kolizji czy awarii doszło w terenie zabudowanym (np. w mieście).

Ile się czeka na assistance?

Czas oczekiwania na pomoc wynosi poniżej 30 minut. – To że w ramach assistance można skorzystać z lawety, jest w zasadzie powszechna wśród kierowców.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

A więc assistance pokryje koszt naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu, których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w ofertach posiadają różne pakiety.

Czy można osobno dokupić assistance?

Niektórzy kierowcy zastanawiają się, czy można zakupić assistance bez OC. Oczywiście, w większości towarzystw ubezpieczeniowych jest to możliwe. Firmy oferują zarówno pakiety ubezpieczeń, na przykład OC + AC+ASS +, jak także zakup pojedynczej polisy.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy i pomożemy.

Kredyty

Ubezpieczenia

Biuro

Pozostaw swój kontakt, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

*Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez finap.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.